sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Propozycja zmiany nazwy Powiatu Wałbrzyskiego na Sudecki
2023-09-22 12:50

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji zmiany nazwy Powiatu Wałbrzyskiego na Powiat Sudecki. Państwa zdanie jest bardzo ważne.

 

Dlaczego taka propozycja?


Bardzo często mieszkańcy miasta Wałbrzycha mylą urzędy. Nie rozpoznają podziału administracyjnego na Miasto Wałbrzych i Powiat Wałbrzyski posługując się przynależnością administracyjną sprzed 2013 roku. Powoduje to opóźnienie w realizacji ich wniosków, które błędne są kierowane do Starostwa Powiatowego a nie do Urzędu Miejskiego. Jeżeli tego podziału nie rozróżniają „lokalsi” to tym bardziej nie rozróżniają turyści. Radzie i Zarządowi Powiatu Wałbrzyskiego zależy na budowaniu swojej marki i jakości świadczonych usług. Przez ostatnie 9 lat Powiat Wałbrzyski wyremontował 130 km dróg i 19 obiektów mostowych. Dba o letnie i zimowe utrzymanie dróg- cząstkowe naprawy, koszenie poboczy, udrożnianie rowów, utwardzanie poboczy. Powiat wspiera również inicjatywy mieszkańców poprzez współprace z organizacjami pozarządowymi, sołectwami czy OSP. Od prawie dekady znakiem rozpoznawczym Powiatu Wałbrzyskiego jest logotyp „Ziemia Wałbrzyska”. Niestety sąsiedni samorząd coraz częściej używa tego określenia do opisu terenu własnej działalności.

 

Organy stanowiące Powiatu Wałbrzyskiego chcą zaakcentować odrębność terytorialną i administracyjną obu samorządów. Zwiększy to rozpoznawalność powiatu wałbrzyskiego co korzystnie wpłynie na promocją i rozwój turystyki. „Chcemy być sobą!” parafrazując słowa piosenki.

 

Koszty?

Te związane z wymianą tablic urzędowych poniesie Powiat Wałbrzyski. Przedsiębiorcy 350 zł za zmianę wpisu w KRS a organizacje pozarządowe zarejestrowane w KRS 150 zł. Innych kosztów nie ma.

 

Źródło: powiatwalbrzyski.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: