sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Terapia z przyrodą w Zamku Książ
2014-09-09 12:07

W Zamku Książ w Wałbrzychu będzie odbywał się cykl szkoleń i kursów, dotyczących tematu „Hortiterapii bez tajemnic”. Trzydniowy pakiet szkoleniowy zaplanowany jest w miesiącu: październiku, listopadzie i grudniu 2014 roku. Skierowany jest do wszystkich pasjonatów przyrody, zwłaszcza do osób w wieku geriatrycznym, w celu wspomagania procesu aktywacji seniorów. Organizatorem szkoleń jest Instytut Hortiterapii i Zamek Książ. Zamkowe ogrody i Palmiarnia w Wałbrzychu stwarzają doskonałe warunki do obcowania z przyrodą.


Pakiet pobytowo-rekreacyjny obejmuje wykłady, seminarium i prezentację oraz warsztaty praktyczne. W skład trzydniowego pakietu wchodzi:
• zwiedzanie Zamku Książ i Palmiarni oraz spacer po jego terenie,
• wycieczkę do Palmiarni,
• udział w dwudniowym kursie wraz z materiałami szkoleniowymi i kompozycjami roślinnymi,
• dwie obiadokolacje, przerwy kawowe i dwa śniadania w pokojach dwuosobowych z łazienkami i bezpłatnym dostępem do Internetu,
• wypożyczanie kijów do Nordic Walking,
• skorzystania z pokoju zabaw dla dzieci i pomieszczeń ze sprzętem rekreacyjnym, który znajduje się w Baszcie Zamku Książ.
Cena trzydniowego pakietu pobytowego w Hotelu Zamku Książ w Wałbrzychu jest okazyjna, ponieważ wynosi 742 złotych. Warto skorzystać z tego rodzaju kursu, który skierowany jest przede wszystkim w kierunku miłośników florystyki. Poza pakietem można skorzystać z innych atrakcji, np. jazdy konnej czy wynajęcia bryczki. Bogata oferta terapii z przyrodą Zamku Książ jest godna polecenia.
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: