sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Konferencje w Zamku Książ
2014-09-09 12:06

Zamek Książ w Wałbrzychu, który usytuowany jest na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego znajduje się na trzeciej pozycji w Polsce pod względem wielkości. Atmosfera ponadczasowego zamku stwarza sprzyjające warunki do organizowania różnorodnych szkoleń, konferencji czy kongresów. Niejednokrotnie odbywają się tu również sympozja naukowe, imprezy okolicznościowe, a nawet spotkania integracyjne. Natomiast sala Maksymiliana wynajmowana jest na potrzeby organizowania: koncertów, toastów ceremonii ślubnej i przywitania gości. Największy w zamku jest Kompleks Sali Balowej, w którego skład wchodzi Sala: Balowa, Kominkowa i Rotunda. Znajduje się on na drugim Pietrze Zamku Książ.


Często ze względu na powierzchnię Kompleksu Sali Balowej odbywają się tu konferencje. Istnieje sześć wariantów ustawienia Sali Balowej, co wpływa na ilość znajdujących się w niej osób. W ustawieniu teatralnym może ona pomieścić najwięcej uczestników konferencji, czyli 350 osób. Natomiast w ustawieniu szkolnym sala oferuje 250 wolnych miejsc. Konferencje mogą być również organizowane w Sali Konrada, Krzywej i Książęcej, których łączna powierzchnia jest mniejsze od Kompleksu Sali Balowej. Na pierwszym piętrze Zamku Książ usytuowana jest Sala Konrada. W wersji teatralnej pomieści ona 110 osób, a w szkolnej posiada 80 miejsc, przygotowanych dla uczestników szkoleń czy konferencji. Jednak Sala Konrada może być wynajmowana wyłącznie po zakończeniu sezonu turystycznego. Wszystkie sale w zamku posiadają dostęp do internetu. Wyposażone są w projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy. Istnieje także możliwość zaciemnienia sal. Zgodnie z życzeniem w zamku mogą zostać wykonane oryginalne zaproszenia i zorganizowany serwis firmowy czy fotograficzny. Zamek Książ dysponuje także Restauracją Książęcą i Hotelem Zamkowym, który znajduje się w zabytkowym budynku przedzamcza. Zorganizowana konferencja w historycznym zamku jest niezapomnianym wydarzeniem.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: