sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
To był ich dzień
2012-11-15 12:49


Kilkuset nauczycieli przyszło do Zamku Książ, aby odebrać medale i wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Państwowe odznaczenia wręczały osobiście Beata Pawłowicz, dolnośląski kurator oświaty i Ewa Mańkowska, wicewojewoda województwa dolnośląskiego. Uroczystość rozpoczął występ chóru uczniów z gimnazjum w Świdnicy. Po nim nastąpiły krótkie przemówienia. - Dzieci, które uczycie powinni być dumne z tego, że jesteście na tej sali. W tym miejscu znajdują się bowiem najlepsi - mówiła posłanka Katarzyna Mrzygłocka. - Edukacja jest najpotężniejszą bronią, za pomocą której można zmieniać świat - cytowała dolnośląska kurator oświaty Beata Pawłowicz. To zaszczyt mieć takich nauczycieli jak wy - podkreślała. Życzliwych słów zgromadzonym nie szczędził również biskup Ignacy Dec oraz wicewojewoda dolnośląski Ewa Mańkowska. Podczas uroczystości wręczenia nagród przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej pokaźną grupę stanowili nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Politech-nicznych „Energetyk” w Wałbrzychu.


Brązowy Krzyż Zasługi otrzymała Ewa Hoppe - Rychłowska, Medal Złoty za długoletnią służbę otrzymały Anna Urbańska, Jadwiga Wierzbicka oraz Jolanta Lichtenstein. Z kolei Medal Srebrny otrzymały: Bożena Woźniak, Jolanta Dróżdż, Magdalena Polesiuk i Medal Brązowy Jolanta Urbańska. Swojego zadowolenia nie ukrywał dyrektor szkoły Roman Głód, który w rozmowie stwierdził, że jest bardzo zadowolony z faktu, że aż ośmiu pracowników szkoły otrzymało odznaczenia państwowe w związku z wykonywaną pracą. - Szczególnie cieszy fakt, że oprócz nauczycieli medalami za długoletnią służbę zostali odznaczeni pracownicy administracji. Jest to swoiste podziękowanie moim pracownikom za trud, codzienne zmagania z młodzieżą w procesie wychowania i nauczania oraz za kształtowanie wizerunku szkoły wśród społeczności lokalnej - podkreślał. - To szczególny dzień, w którym codzienna mrówcza praca zostaje zauważona przez inne osoby. Jest mi bardzo miło, że po tylu latach pracy mogłam dostąpić zaszczytu takiego wyróżnienia i znalazłam się w grupie tylu wspaniałych ludzi kształtujących dolnośląską oświatę - mówiła Anna Urbańska - kierownik administracyjny szkoły. Warto również zauważyć, że od pewnego czasu pracownicy popularnego „Energetyka” są systematycznie nagradzani nie tylko przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, ale również przez starostę wałbrzyskiego. Świadczy to o dużym zaangażowaniu tych pracowników w wykonywane obowiązki, a każda tego typu nagroda jest symboliczną formą podziękowania dla tych ludzi za ich codzienny trud. (para)
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: