sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Odkryli tajemnice Książa
2011-09-19 12:18


Ogromnym sukcesem okazała się gra fabularna, którą biuro promocji Miasta i firma Exploring Events przeprowadziły w zamku Książ. Do udziału, pomimo 120 miejsc, zgłosiło się aż 270 uczestników. Ostatecznie wystartowało 181, klucząc po zakamarkach Książa w poszukiwaniu koperty zawierającej największą tajemnicę tutejszych podziemi z czasów II wojny światowej. Gracze napotykali agentów polskiego wywiadu, szpiegów, gestapowców i wiele innych postaci z tamtych lat. Każda z tych postaci stawiała przed nimi zadanie i przyznawała punkty za odkrywanie sekretów III Rzeszy wycofującej się przed Armią Czerwoną. Pozornie celem było zwycięstwo w trzygodzinnej rywalizacji, w rzeczywistości największą nagrodą okazała się świetna zabawa, przygoda i poznawanie zamku z niezwykłej, wyjątkowo atrakcyjnej perspektywy. Wygrała przesympatyczna czwórka dziewczyn z wałbrzyskiego II LO: Anna Kmiotek, Paulina Kmiotek,Agnieszka Kwiecień, Aleksandra Wiecha. Drugie miejsce zdobyli również wałbrzyszanie, także uczniowie II LO: Piotr, Baranowski, Anna Dymarczyk, Dominika Janczak, Michalina Kupczak. Trzecie miejsce zajęła drużyna pod dowództwem Huberta Jaworskiego w składzie: Kuba Maciejewski, Damian Gajecki, Paulina Fortuna.
 


W nagrodę zwycięzcy otrzymali m.in.: kamerę, książkę Jerzego Rostkowskiego „Tajemnice III Rzeszy. Wałbrzych. Zamek Książ. Szczawno-Zdrój”, zaproszenie na obiad do „Restauracji Brama”, bilety do Teatru Dramatycznego im J. Szaniawskiego, karnety na naukę jazdy do Stada Ogierów Książ, albumy „Zamek Książ” i „Wałbrzych na dawnej karcie pocztowej”, zestaw „Porcelany z Wałbrzycha” i wiele innych gadżetów promocyjnych miasta.
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: