sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Prace nad renowacją Tarasu Północnego w Zamku Książ
2008-08-05 11:59

Część środków przekazał na ten cel Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Planowany termin zakończenia prac to wrzesień tego roku. Jak podkreślają w zamku będzie to wierna rekonstrukcja wyglądu Tarasu Północnego z XIX wieku. Już w przyszłym sezonie przechodził będzie przez niego ruch turystyczny, prawie 2 hektary terenu z pewnością staną się nie lada atrakcją dla zwiedzających. Warto dodać, że część środków związaną z rekonstrukcją ponosi Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Właśnie w tej sprawie wiceprezes tej instytucji Jerzy Ignaszak w piątek 9 maja spotkał się z prezesem Przedsiębiorstwa Zamek Książ, Jerzym Tutajem. Czekamy na zakończenie prac.


Nasz zamek w okresie wakacji bardzo mocno zaistnieje na antenie regionalnej trójki. W powstającym programie promować się będą także inne atrakcyjne miejsca z naszego regionu.
Program emitowany będzie w wakacje, będzie również stale aktualizowany. - Motywem przewodnim każdego odcinka będzie Zamek Książ, choć oczywiście pokazywane będą także inne ciekawe miejsca z naszego regionu - tłumaczy prezes zamku, Jerzy Tutaj. Na początku maja spotkał się w tej sprawie z szefową marketingu wrocławskiej trójki Marzeną Dąbrowską oraz z autorem cyklu, Jackiem Sieradzkim.

Program proponował będzie wycieczki po regionie, na przykład do Walimia czy Jedliny - Zdroju, które rozpoczynać się będą właśnie w Zamku Książ. To on - jako najbardziej rozpoznawalny symbol ziemi wałbrzyskiej - będzie motywem przewodnim cyklu. Emisja już za kilka miesięcy.

twoje-sudety.pl | Przedsiębiorstwo Zamek Książ Sp. z o.o.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: