sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Nagroda Zamku Książ dla najlepszych
2010-10-26 19:42

Już po raz szósty Przedsiębiorstwo Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. organizuje konkurs p.t. „NAGRODA ZAMKU KSIĄŻ”. Celem konkursu jest publiczne docenienie
i zaprezentowanie lokalnemu środowisku osób, które w sposób szczególny wyróżniają się aktywnością w danej dziedzinie. Nagrody Zamku Książ są wręczane w następujących kategoriach:

„Najlepszy Społecznik regionu wałbrzysko - świdnickiego”
„Najlepszy Student regionu wałbrzysko - świdnickiego”
„Aktywny Człowiek III wieku regionu wałbrzysko - świdnickiego”


Kandydatów w kategorii „Najlepszy Społecznik regionu wałbrzysko - świdnickiego” mogą typować wszystkie gminy w powiecie wałbrzyskim i świdnickim. Każda gmina
z podanego obszaru może typować maksymalnie trzy osoby. W tym celu wypełnia załączony do niniejszego listu formularz zgłoszeniowy i do 5.11.2010 dostarcza go do Przedsiębiorstwa Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. z dopiskiem „NZK – Najlepszy Społecznik”.
Kandydatów w kategorii „Najlepszy Student regionu wałbrzysko - świdnickiego” mogą typować wszystkie szkoły wyższe znajdujące się na terenie powiatu wałbrzyskiego
i świdnickiego. Każda uczelnia może wytypować maksymalnie trzech swoich najlepszych
studentów. Przewiduje się dokonanie wyboru kandydatów wg dwóch głównych kryteriów: średnia ocen i aktywność społeczna i samorządowa. W tym celu przedstawiciel uczelni wypełnia załączony formularz zgłoszeniowy i do 5.11.2010 dostarcza go do Przedsiębiorstwa z dopiskiem „NZK – Najlepszy Student”.
Kandydatów na w kategorii „Aktywny człowiek III wieku regionu wałbrzysko - świdnickiego” mogą typować Uniwersytety III Wieku, a także inne instytucje skupiające osoby starsze, takie jak np. Klub Emerytów i Rencistów itp. Każda taka organizacja może typować maksymalnie trzy osoby. Również zgłaszając kandydata instytucja wypełnia załączony formularz zgłoszeniowy i do 5.11.2010 dostarcza go na adres Przedsiębiorstwa z dopiskiem „ NZK – Aktywny człowiek III wieku”.

 

źródło: ksiaz.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: