sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Nagrody Zamku Książ
2008-10-27 13:11

Już po raz trzeci Przedsiębiorstwo Zamek Książ Sp. z o.o. organizuje konkurs p.t. "NAGRODA ZAMKU KSIĄŻ". Jest to prestiżowa wydarzenie mające na celu publiczne docenienie i zaprezentowanie lokalnemu środowisku osób, które w sposób szczególny wyróżniają się aktywnością w danej dziedzinie.
W tym roku nagrody Zamku Książ będą wręczane w następujących kategoriach:
1. "Najlepszy Społecznik regionu wałbrzysko - świdnickiego"
2. "Najlepszy Student regionu wałbrzysko - świdnickiego"
3. "Aktywny człowiek III wieku regionu wałbrzysko - świdnickiego"


Kandydatów w kategorii „Najlepszy Społecznik regionu wałbrzysko - świdnickiego” mogą typować wszystkie gminy w powiecie wałbrzyskim i świdnickim. Każda gmina z podanego obszaru może typować maksymalnie 3 osoby. W tym celu wypełnia załączony do niniejszego listu formularz zgłoszeniowy i do 10.11.2007 wysyła go na adres Przedsiębiorstwa Zamek Książ Sp. z o.o. z dopiskiem „NZK – Najlepszy Społecznik”

Kandydatów w kategorii „Najlepszy Student regionu wałbrzysko - świdnickiego” mogą typować wszystkie szkoły wyższe znajdujące się na terenie powiatu wałbrzyskiego
i świdnickiego. Każda uczelnia może wytypować maksymalnie trzech swoich najlepszych studentów. Przewiduje się dokonanie wyboru kandydatów wg dwóch głównych kryteriów: średnia ocen i aktywność społeczna i samorządowa. W tym celu przedstawiciel uczelni wypełnia załączony formularz zgłoszeniowy i do 10.11.2008 wysyła go na adres Przedsiębiorstwa z dopiskiem „NZK – Najlepszy Student”.

Kandydatów na w kategorii „Aktywny człowiek III wieku regionu wałbrzysko - świdnickiego”mogą typować Uniwersytety III Wieku, a także instytucje skupiające osoby starsze, takie jak np. Klub Emerytów i Rencistów itp. Każda taka organizacja może typować maksymalnie trzy osoby. Również zgłaszając kandydata instytucja wypełnia załączony formularz zgłoszeniowy i do 10.11.2008 dostarcza go na adres Przedsiębiorstwa
z dopiskiem „ NZK – Aktywny Człowiek III Wieku”

W dalszej kolejności Kapituła Konkursowa wybiera jednego zwycięzcę w każdej z trzech kategorii. W skład Najwyższej Kapituły będą wchodzić takie osoby jak:
- Prezydent Miasta Wałbrzycha - Piotr Kruczkowski,
- Prezydent Świdnicy – Wojciech Murdzek,
- Prezes Przedsiębiorstwa Zamek Książ – dr Jerzy Tutaj,

Laureaci konkursu, a także wszystkie instytucje zgłaszające kandydatury zostaną poinformowani o wynikach prac Kapituły Konkursowej do 25 listopada 2008 r. Uroczyste wręczenie statuetek Nagrody Zamku Książ odbędzie się 28 listopada 2008 w Sali Maksymiliana w Zamku Książ Ubiegłorocznym zwyczajem Kapituła Konkursowa zastrzega sobie prawo do przyznania nagrody SpecjalnejNagrody Zamku Książ.

Wszelkie informacje dot. konkursu można otrzymać pod nr telefonu (74) 66 43 871. Serdecznie zapraszamy do składania zgłoszeń.

Źródło: ksiaz.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: