sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Daisy w muzyce żywa
2008-08-22 13:55

Trwa V Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki Ensemble im. Księżnej Daisy. W zamku Książ już po raz piąty grają i pracują muzycy światowego formatu. A od dziś do niedzieli czekają nas koncerty i spektakle. To prawdopodobnie jedyna tego typu impreza w Polsce. Warsztaty muzyczne, a od tego roku także aktorskie, na których spotykają się studenci oraz wybitnej klasy profesorowie. Razem ćwiczą, razem także prezentują efekty tej pracy publiczności. W festiwalu biorą udział skrzypkowie, altowioliści, wiolonczeliści i pianiści, pragnący pracować w zespołach kameralnych. Daje to młodym muzykom niepowtarzalną szansę grania wraz z wielkimi artystami, wspólnej pracy nad utworem, a przede wszystkim dyskusji nad jego interpretacją. Jest to także okazja do rozwijania talentów, wymiany doświadczeń, kontaktów, umiejętności współpracy, a także poznawania innych kultur.


Wraz ze studentami z całego świata koncertować będą znakomici muzycy: Niklas Sivelov, Bartłomiej Nizioł, Szymon Krzeszowiec, Marcin Markowicz, Piero Massa i Piotr Janosik. - Festiwal urzeka unikatową formułą. Młodzi muzycy mogą pracować i koncertować z profesorami autorytetami wykonawstwa muzyki kameralnej - mówi dyrektor artystyczny festiwalu Marcin Markowicz. W związku z poszerzeniem formuły festiwalu, przed nami dziś wieczorem (godz. 19.00) pokaz teatralny, który odbędzie się w Sali Kinowej zamku Książ. Zobaczymy efekt pracy studentów akademii teatralnych z Wojciechem Malajkatem, Beatą Fudalej i Zbigniewem Zamachowskim. Natomiast w sobotę i niedzielę o godz. 19.00 odbędą się kolejne festiwalowe koncerty. 23sierpnia odbędzie się występ uczniów Zespół Szkół Muzycznych w Wałbrzychu, natomiast 24 sierpnia w Sali Maksymiliana odbędzie się koncert finałowy.
Źródło: (RAD) / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: