sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Inni w plenerze
2008-08-22 13:53

U podnóża zamku Książ odbędzie się kolejny seans filmowy. Dziś warto wybrać się w malownicze plenery zamku Książ, gdzie Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na letnie kino plenerowe. Tym razem na dużym ekranie wyświetlona zostanie znakomita produkcja francusko - hiszpańsko - amerykańska z Nicole Kidman w roli głównej – Inni. - Film ten miał być wyświetlony 15 sierpnia. Niestety pogoda popsuła nasze plany, ponieważ lało i było bardzo zimno. Dlatego odwołaliśmy tę projekcję- tłumaczy dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Akcja filmu Inni, który powstał w 2001 roku, toczy się w olbrzymiej posiadłości mieszczącej się na wyspie u wybrzeży Anglii. Grace wraz z dziećmi przeprowadza się do olbrzymiego domu. Rodzina z niepokojem oczekuje nie tylko powrotu męża i ojca, ale każdej wiadomości od niego. Matka zostaje zmuszona do przyjęcia na służbę kilku mieszkańców wyspy. Wraz z ich przybyciem w posiadłości zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy. Seans rozpocznie się o 21.30 na tzw. fasolce, przy bramie do parku zamku Książ. Warto wziąć ze sobą koce i karimaty, za to na miejscu będzie catering. Organizator zapewnia transport komunikacją miejską po zakończeniu imprezy.


A filmowe wieczory są bezpłatne. Tymczasem wszystko co dobre – niestety - szybko się kończy. Już 29 sierpnia, na zakończenie wakacji, WOK zaprasza na ostatnią projekcję w ramach Letniego Kina Plenerowego. Głównym punktem programu będzie pokaz filmu Shutter (Widmo - prod. Tajlandia, 2004 r.). Wówczas w ramach Gali Wałbrzyskiego Przeglądu Filmów Niekonwencjonalnych obejrzymy także nagrodzone filmy, zgłoszone do konkursu ogłoszonego przez WOK. Jak zapewnia jury (Daniel Wudniak z TVN, Kazimierz Korolczuk – Super fotograf i Jarosław Buzarewicz), prace offowe są z dreszczykiem i… więcej na przeglądzie. Wałbrzyski Przegląd Filmów Niekonwencjonalnych jest organizowany po raz trzeci i cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko ze strony wałbrzyszan. WOK już po raz drugi otrzymał także dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, na realizację przeglądu pod chmurką.
Źródło:
(RAD) / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: