sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Nagrody Zamku Książ 2009 przyznane!
2009-12-01 14:36

25 listopada w Zamku Książ odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Zamku Książ. Nagrody zostały przyznawane w czterech kategoriach.
 


1.Najlepszy Społecznik regionu wałbrzysko – świdnickiego:

 

Ks. prałat Józef Molenda - od 1968 r. twórca i proboszcz parafii w Głuszycy, inicjator wielu przedsięwzięć służących społeczności gminy Głuszyca.
Paweł Bobrowski - licealista, od kilku lat współpracuje z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu organizuje zbiórki krwi, twórca internetowego serwisu „Krew darem życia”.

 

2.Aktywny Człowiek III wieku regionu wałbrzysko – świdnickiego:

 

Mikołaj Nowosad -aktywny uczestnik życia społecznego w Świdnicy i w Żarowie, członek Świdnickiego Uniwersytetu III Wieku i Związku Emerytów i Rencistów.
Leszek Solarek – od prawie 30 lat prezes Stowarzyszenia Współpracy Polska Wschód Oddział w Wałbrzychu, członek Wałbrzyskiej Rady Pożytku Publicznego .

 

3.Najlepszy Student regionu wałbrzysko – świdnickiego:

 

Kamila Świeży – zaangażowana wolontariuszka, studentka pedagogiki na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu z wysoką średnią ocen.
Kamil Łohunko – student filologii polskiej na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu, starosta roku i zastępca Samorządu Studenckiego.
Anna Kuska – jedna z najlepszych studentek Politechniki Wrocławskiej  z Zespołu Zamiejscowego Ośrodków Dydaktycznych w Wałbrzychu – Wydział Mechaniczny, czynnie uczestniczy w działalności Samorządu studenckiego.
Bartosz Wojtów – jeden z najlepszych studentów Politechniki Wrocławskiej  z Zespołu Zamiejscowego Ośrodków Dydaktycznych w Wałbrzychu – Wydział Mechaniczny, czynny uczestnik życia studenckiego.

 

4.NAGRODA ZAMKU KSIĄŻ - „Przyjaciel Zamku”

 

Józef Wiłkomirski -dyrektor Filharmonii w Wałbrzychu, zaangażowany w życie kulturalne Zamku Książ. Organizator m.in. Bożego Narodzenia w Zamku.

EuroFlora 2004 - firma współpracująca z Zamkiem od wielu lat przy organizacji imprez cyklicznych takich jak np. Festiwal Kwiatów i Sztuki.Autor: Iza


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: