sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Wesela i zamek książ
2009-09-21 13:22

Dlaczego młode pary pragną wesela w Zamku Książ?
W dniu, kiedy mamy związać się z drugą osobą sakramentalnym „tak” pragniemy, aby wszystko było magiczne, cudowne, niepowtarzalne. Każda para pragnie do końca swych wspólnych dni wspominać miłe chwile, wracać pamęcią do tych, które były najbardziej niezwykłe. Jednym z najważniejszych, bo pierwszych, jest dzień ślubu. Pewnie dlatego narzeczeni decydują się na ślub w zamku.


Każda Panna Młoda będąc małą dziewczynką marzyła o Księciu z Bajki na białym rumaku ratującym ją z komnaty w najwyższej wieży. Jako że to ta piękna połowa związku zajmuje się planowaniem wesela, to ona wybiera miejsce na ten niepowtarzalny dzień w życiu. Nic więc dziwnego, że miejscem tym ma być właśnie zamek. Każdy, kto choć raz odwiedził Zamek Książ jest oczarowany tym miejscem, jego urokiem i niezwykłym klimatem. Zapewne każda kobieta, która przechodziła się jego korytarzami, pięknymi salami czy wspaniałymi ogrodami wyobrażała sobie, że będzie to idealne miejsce na jej ślub.
W takim miejscu, jak Zamek Książ Panna młoda może poczuć się jak księżniczka, a na swojego wybranka patrzeć jak na najprzystojniejszego księcia, z którym będzie żyła długo i szczęśliwie. Każda chwila będzie smakować wyśmiecicie, ponieważ ślub w Zamku Książ to spełnienie najskrytszych marzeń, wyobrażeń, jakie stworzyło się bedą dzieckiem i wierząc w magię. Nie bez znaczenia jest tu same wnętrze; ogromne komnaty, przepięknie przystrojone, muzyka niosąca się przez całe pomieszczenie czy wykwintne jedzenie są bez wątpienia niepowtarzalnymi elementami wspaniałej uroczystości, którą każdy zapamięta na długie lata.
Zamek oferuje niezwykłe przeżycia, sprawia, że ma się wrażenie, iż cofnęło się w czasie. Nieporównywalna atmosfera, klimat, piękne pomieszczenia są czynnikami, które przemawiają za decyzją, iż jest to idealne miejsce na ślub. W tym najważniejszym dniu wszystkopowinno być wspaniałe i dopięte na ostatni guzik, a to mogą zapewnić pracownicy zamku i restauracji. Zadbają oni o niezwykłe wspomnienia, sprawią, że dzień ten będzie niezapomniny także ze względu na niespodzianki i pokazy, które oferuje zamek. Pokazy rycerskie czy uprowadzenie Panny Młodej przez złego rycerza dostarczą niesamowitych wrażeń i wspomnień ca całe życie.
Zapewne innym czynnikiem jest historia zamku, to, ile przetrwał. Młoda para także będzie musiała stawać w obliczu różnych prób, na które narażony będzie ich związek i pragneliby, tak jak ten zamek, przetrwać wszystko, co los postawi im na drodze. Właśnie dlatego Młodzi pragną rozpocząć swoje dni jako małżeństwo w tak niezwykłym miejscu. Zamek Książ jest idealnym miejscem na rozpoczęcie wspólnej drogi życia. Para młoda może wierzyć, że reszta ich dni będzie równie magiczna i wspaniała jak dzień ślubu.
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: