sowie

Zamek Książ w Wałbrzychu, Imprezy Zamek Książ oraz Konferencje na zamkach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-06-12 08:43

Ostatni komentarz:

Było nawet fajnie. Potańcówka też, tylko trochę krótko.
Miło, że nie występował zespół Krąg trzeci raz z tym samym programem.Szkoda, że nie było zadaszonej sceny przed zamkiem bo trochę ciasno było przy wejściu.
Dzieciaczki z obrzędu były zajefajnym widoczkiem. Zwłaszcza sceny z ogniem i puszczanie wianków. Ładnie to przygotowali.
Ten teatr z zamku też wesoły. Nie wiedziałem nawet, że tam jest teatr. Czy ktoś może powiedzieć czy coś o nich wie?
Pozdrawiam
Hubert ; od redakcji: zapewne chodzi o Teatr William-E?

 


dodany: 2009.06.21 13:13:51
przez: KuPało
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-31 12:56

Ostatni komentarz: odbudowac stary ksiaz . bedzie druga atrakcja ksiaza . komitet odbudowy starego ksiaza /alte burg / ,
dodany: 2009.04.25 08:22:14
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-26 15:42

Ostatni komentarz: a co z zamkiem stary ksiaz on tez zasluguje na odbudowe
dodany: 2009.01.22 13:01:30
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-08 10:51

Ostatni komentarz: odbudowac zamek stary ksiaz hanba dla polakow
dodany: 2009.01.09 17:02:17
przez: stary ksiaz
czytaj więcej
Zwycięski Error
2008-09-05 15:01

Hepening WAPFiN do filmu "Egzorcyzmy Emily Rose". III Wałbrzyski Przegląd Filmów Niekonwencjonalnych dobiegł końca. Tegoroczny WAPFIN zakończył się sukcesem Dawid Rycąbela i jego filmu Terror. - W strugach deszczu, ale dotrwaliśmy do końca. III Wałbrzyski Przegląd Filmów Niekonwencjonalnych należy uznać za zamknięty. 1500 złotych i wysokiej klasy przenośne DVD otrzymał Dawid Rycąbel z Proboszczowa za produkcję Error. Twórca nie krył zadowolenia, gdy przewodniczący jury Kazimierz Korolczuk (fotograf, reporter filmowy) odczytał jego nazwisko tuż po słowach: jury postanowiło przyznać wyłącznie główną nagrodę – relacjonuje Jarosław Huzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, który był organizatorem WAPFIN 2008. Nagrodzony film ukazuje przemieszanie jawy z fikcją. Młody maniak komputerowy tak jest pochłonięty wirtualną rzeczywistością, że do końca nie wie, kiedy staje się głównym bohaterem gry, dobrze znanej starszym komputerowcom jeszcze z czasów Commodore. Toczy pojedynek niczym główny bohater Matrixa.


- W tym roku na hasło produkcja z dreszczykiem odpowiedziało siedmiu twórców kina niezależnego. Mam świadomość, że kryterium nie było proste, ale w naszym konkursie nie chcemy otwierać furtki dla filmów wielotematycznych, wcześniej już ocenionych i być może nagrodzonych - tłumaczy Jarosław Buzarewicz, który zasiadał w jury. Jak dodaje Daniel Wudniak z TVN (członek jury), filmy offowe pomimo tego, że są niskobudżetowe również muszą wyróżniać się odpowiednim poziomem, powinny być przekazem własnej artystycznej wizji świata, czego w pozostałych produkcja zabrakło. Stąd też w tym, roku jury zdecydowało się wyłącznie na jedną nagrodę. I choć lało momentami, publiczność wciśnięta pod spory namiot dotrwała do końca przeglądu. Przed filmem nagrodzonym na ostatnim już tego lata seansie letniego, acz często mokrego kina plenerowego, Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprezentował produkcję tajlandzką z 2004 roku – Shutter (Widmo). Wcześniej na ulicach Wałbrzycha i Szczawna Zdroju pojawiły się zjawy. WaPFIN był już po raz drugi współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Źródło: (
RAD) / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: